Історична довідка

В жовтні 1979р. з метою надання медичної допомоги дітям почав роботу наш заклад – «Дитячий санаторій №1» Дніпропетровської обласної ради» .

Рішенням сесії від 25.10.2019року №516-18/VII змінено назву закладу з Комунального підприємства «Дитячий санаторій №1» Дніпропетровської обласної ради» на комунальне підприємство «Спеціалізований медико-реабілітаційний центр для дітей та підлітків» Протягом 40 років ми прагнемо допомагати дітям.

З 2009 року і дотепер посаду директора в нашому центрі обіймає кандидат медичних наук, доктор наук з державного управління –  Коваленко Тетяна Юріївна.

Комунальне підприємство «Спеціалізований медико – реабілітаційний центр для дітей та підлітків» Дніпропетровської обласної ради» є медичним закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним підприємством, що надає послуги медичної допомоги дітям у порядку та на умовах установлених законодавством України. Підприємство створено з метою надання реабілітаційної, лікувально-профілактичної пульмонологічної, отоларингологічної та гастроентерологічної допомоги дітям віком від 4 до 17 років.

Підприємство є організаційно-методичним центром в створенні індивідуальних і комплексних програм реабілітації з використанням сучасних методів і засобів відновного лікування, що направлені на максимальне відновлення здоров’я, попередження захворювань і інвалідізації бронхолегеневої та гастроентерологічної патології.

Відповідно до соціальних Програм Дніпропетровщини, в центрі розробляється та вдосконалюється програма з соціальної реабілітації хворих і дітей, які потребують соціальної допомоги. З 01.01.2019 року введено додаткові функції у діяльність нашого центру для реалізації державної соціальної Програми підтримки дітей учасників АТО та їх сімей.

Запис на лікування до центру здійснюється за телефонами:

Реєстратура: +38(063) 796-01-49, +38(068)215-08-07

або за адресою: місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Тополина 41.

В центрі накопичений безцінний досвід оздоровлення дітей і створена прекрасна медична база.