Особливості

Навчально-педагогічна робота.

Навчально-виховна робота є невід’ємною частиною лікувального процесу, тому має специфічні особливості, обумовлені тим, що проводиться робота з хворими дітьми відповідно до профілю та згідно нормативно регламентуючої документації по організації навчально-виховного процесу.

Вся виховна робота планується та проводиться з урахуванням фізичного та психологічного стану нашого пацієнта. Колектив нашого центру докладає багато зусиль, щоб кожна дитина відчула себе затишно, радісно та збагачувалася духовно.

Останнім часом спостерігається збільшення та загострення патологій органів дихання, ЛОР – органів та шлунково-кишкового тракту у дітей шкільного віку в наслідок фізичного та емоційного перенавантаження. Тому в нашому центрі організовано заняття з учнями 1-9 класів за основними шкільними предметами протягом всього лікувально-реабілітаційного періоду.

Шановні батьки, наполегливо просимо, збираючи школяра до нашого центра, проконтролюйте наявність у дитини необхідних підручників (основні предмети), зошити, щоденник, ручки, олівці й інші шкільні речі.

Психолого-педагогічна робота.

Дитяча психіка не завжди здатна впоратися з першими життєвими стресами навіть за допомогою батьків. Зокрема, психолог допомагає дитині справлятися з труднощами, які виникають на певних етапах дорослішання.

В нашому центрі працюють практикуючі дитячі психологи, які розробляють і впроваджують колективні та індивідуальні програми, тренінги для дітей з рекомендаціями щодо подальшого виховання, проводять консультації з батьками.

Логопедична робота.

Знаходячись на оздоровленні в нашому центрі дитина обстежується кваліфікованим логопедом. За результатами обстеження призначаються та проводяться корекційні заняття в індивідуальній або груповій формі. Логопед використовує різні методики та прийоми корекцій мовленнєвих порушень.

Завдяки роботі логопеда, батьки отримають уявлення про мовленнєве порушення дитини й шляхи подолання цієї проблеми, а тісний зв’язок лікаря, дитини та батьків дозволить швидко закріпити мовленнєві навички та вміння.

Відомо, що дитячий вік найбільш сприятливий для формування мови в цілому і її фонетичної складової зокрема. Слід пам’ятати, що для успішного засвоєння шкільної програми необхідна хороша і повноцінна вимова, якісне та грамотне мовлення. Тому вчасне виявлення дефектів звуковимови дитини і їх виправлення – обов’язковий розділ всього комплексу роботи з розвитку мовлення.

Запис на лікування до центру здійснюється за телефонами:

Реєстратура: +38(063) 796-01-48, +38(068)215-08-07

або за адресою: місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Тополина 41.