Розваги

В нашому медико-реабілітаційному центрі діти не лише зможуть відновити здоров’я, але й приємно провести час, отримати позитивні емоції та нові враження. Для розвитку художніх та творчих здібностей, підвищення культурного та інтелектуального рівня, розширення кругозору та естетичного виховання, а головне – для корисного й насиченого дозвілля дітей проводяться:

  • інтелектуальні, творчі та спортивні конкурси і розваги в ігровій формі;
  • розважальні програми, свята календаря, тематичні дні, концерти та інші заходи;
  • літературні вечори, музичні заняття, дискотеки;
  • конкурси малюнків, аплікацій  і поробок з природних матеріалів;
  • лялькові та театральні вистави;
  • тематичні виховні бесіди: «Профілактика шкідливих звичок», «Чорнобильська трагедія» та багато інших.

Групи для дітей обладнані з урахуванням вікової категорії пацієнтів, тому тут є тематичні ігрові куточки, спортивний інвентар, багато іграшок, розвиваючі настільні ігри та сучасна відеотехніка.

Для спокійного та веселого дозвілля дітей та підлітків в ігровій залі центру розташовані настільні теніс та футбол. Позитивні емоції, отримані від гри у аерохокей, будуть просто безцінні для обох учасників, або навіть команд.

Телевізор з великим екраном і DVD дозволить поринути юним глядачам у неймовірний світ мультфільмів та кіно, пофантазувати і відпочити.

А тих дітей, котрі захоплюються музикою та усіх бажаючих, запрошуємо у музичну залу, обладнану спеціальною відео- і аудіотехнікою.

Також ми потурбувалися про юних поціновувачів книг. Величезний асортимент книг від класики до сучасних авторів, від карколомних пригодницьких романів до ліричної поезії – все це є на поличках нашої бібліотеки.

І нарешті, прогулянки на свіжому повітрі! Діти весело й активно, грайливо та бурхливо, а головне з користю проводять час на ігрових майданчиках з сучасним яскравим обладнанням та безпечними тренажерами.

Запис на лікування до центру здійснюється за телефонами:

Реєстратура: +38(063) 796-01-49, +38(068)215-08-07

або за адресою: місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Тополина 41.

Будьте певні, вільний від процедур час діти проведуть з максимальною користю!